Valášek: vyššie dane z majetku, výmenou za nižšie zaťaženie práce. Súčasťou reformného balíka EU bude aj zásadná reforma daní.
36:55
Podcast: Ráno Nahlas

Valášek: vyššie dane z majetku, výmenou za nižšie zaťaženie práce. Súčasťou reformného balíka EU bude aj zásadná reforma daní.

22.09.2020
Zásadná daňová reforma, teda vyššie dane za domy, byty či kapitál – výmenou za nižšie priame dane z práce. Aj to má byť výsledkom reformného plánu celkovej transformácie Slovenska za miliardy z Bruselu. Reformný vietor má však zaviať aj do vzdelávania, zdravotníctva, vedy, ale aj zvýšenia sociálnej mobility napríklad výstavbou nájomných bytov. Tvrdí to v rozhovore pre Ráno Nahlas predseda parlamentného eurovýboru Tomáš Valášek.  

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.