Podcast:Ráno Nahlas

Liberáli v OĽaNO? Kto sú a prečo ich nepočuť tak ako Záborskú

22.05.2020
Z hnutia OĽaNO už celé roky počuť najmä konzervatívne a nábožensky orientované hlasy – no Igor Matovič a aj ďalší jeho ľudia už od volieb hovoria, že v klube majú aj liberálov. Kto to je - a prečo ich nepočuť? V dnešnom podcaste sme hľadali liberálov v Oľano. Našli sme napríklad poslankyňu Moniku Kozelovú, šéfa výboru pre obranu a bezpečnosť Juraja Krúpu – ktorý tvrdí, že konzervatívnych poslancov počuť viac, lebo sa s témami ako potraty, dostávajú pod tlak zo strany fašistov. Rozprávali sme sa aj s podpredsedom parlamentu Gáborom Grendelom – napríklad aj o návrhoch na zatváranie obchodov v nedeľu. Moderuje Peter Hanák. 

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK