Vagovič: Nikto nepredpokladal, že sa dostaneme takto ďaleko, ale ešte nie sme za vodou.
32:16
Podcast: Ráno Nahlas

Vagovič: Nikto nepredpokladal, že sa dostaneme takto ďaleko, ale ešte nie sme za vodou.

22.02.2021
Nik pred tromi rokmi nepredpokladal, že sa dostaneme až takto ďaleko. Je tu obrovský posun, aj Jano by valil oči, keby videl, čo sa deje. Toto nikto nečakal, ale ešte nie sme ani zďaleka za vodou, spomína na svojho kolegu Jána Kuciaka investigatívny novinár Aktualít Marek Vagovič. Od jánovej vraždy a vraždy jeho partnerky uplynuli včera presne tri roky a podľa Mareka Vagoviča Ján - a najmä jeho práca, zmenili Slovensko. Aký bol Ján Kuciak ako novinár a akým bol človekom, kam až jeho práca viedla a ako sa za tie tri roky od jeho vraždy zmenilo Slovensko? V dnešnom Ráne Nahlas na to odpovie investigatívny novinár a bývalý janov šéf Marek Vagovič. Moderuje Braňo Dobšinský

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.