Podcast:Ráno Nahlas

Minister zdravotníctva avizuje tvrdšie postihy pre antivaxerov.

31.03.2020
„Ľudia, ktorí sa bezdôvodne nenechajú zaočkovať budú musieť niesť následky za svoje nezodpovedné konanie,“ tvrdí minister zdravotníctva Marek Krajčí a avizuje tvrdšie postihy pre takzvaných antivaxerov vrátane preplácania liečby z vlastného vrecka.  

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK