Podcast:Ráno Nahlas

Bašternákovi hrozí vyšší trest. Mamojku chcú nahradiť deviati

30.07.2020
Päťročný trest odsúdeného daňového podvodníka Ladislava Bašternáka sa môže zvýšiť. Za kauzu bytovky Five Star Residence mu hrozí ďalší trest. Vyšetrovanie už bolo ukončené. V dnešnom podcaste budete počuť jeho advokáta Petra Filipa.   Ladislav Bašternák sa v tomto prípade na rozdiel od svojej prvej kauzy nepriznal – a tak nás zrejme čaká súdny proces. TV JOJ ako prvá informovala, že Bašternák je už obžalovaný. Nám sa túto informáciu podarilo spresniť. Druhou témou dnešného podcastu je voľba ďalšieho ústavného sudcu. Na miesto Mojmíra Mamojku, ktorý pre kontakty s Kočnerom z ústavného súdu odstúpil, sa hlási 9 právnikov. Parlament a prezidentka tentoraz budú mať z čoho vyberať, hovorí ústavná právnička Lucia Berdisová. Kandidáti sú totiž kvalitní.  Moderuje Peter Hanák. 

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK