Podcast:Ráno Nahlas

Stála pri Ficovi, písala si s Vadalom. Čo odhaľujú správy Márie Troškovej?

12.05.2020
Stála po boku poslanca SMERu Viliama Jasaňa a potom dokonca i samotného premiéra Roberta Fica, popritom si však stihla vypisovať s Antonínom Vadalom. S dnes už odsúdeným drogovým pašerákom si bývalá hlavná štátna radkyňa Mária Trošková vymenila doslova stovky správ a riešila v nich aj biznis, daňové záležitosti či vládne nominácie. Pandémia korony pomaly ustupuje a prichádzajú jej hrozivé ekonomické dôsledky. Ľudia prichádzajú o prácu či úspory a rastú v nich obavy o budúcnosť. Tento strach prináša aj nárast úzkostí i depresii a príklady z minulosti ukazujú, že to môže viesť aj k zvýšenému počtu samovrážd. Starostlivosť o duševné zdravie má pritom u nás od ideálu veľmi ďaleko, dôsledkom tak môžu byť samovraždy, ktorým by sa dalo zabrániť.  

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK