Blaha: sovietski vojaci, ktorí ostali v ČSSR po inváziu v roku 1968 boli okupanti.
38:46
Podcast: Ráno Nahlas

Blaha: sovietski vojaci, ktorí ostali v ČSSR po inváziu v roku 1968 boli okupanti.

09.09.2020
Invázia do Československa v roku 1968 bola odsúdeniahodná a sovietski vojaci, ktorí u nás počas normalizácie ostali, boli okupanti, tvrdí pre Ráno Nahlas poslanec SMERU - SD Ľuboš Blaha. Napriek mnohým obetiam ako aj platnosti zákona o nemorálnosti  protiprávnosti komunistického systému však komunizmus nezavrhuje a obete pripisuje zneužitiu komunistických ideí. 

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.