Podcast:Ráno Nahlas

Psychiater: Psychiatrickí pacienti nie sú vrahovia, potvrdzujú to aj štatistiky.

15.06.2020
Ako psychiater odmietam stigmatizáciu psychiatrických pacientov ako vrahov, nie je to pravda a potvrdzujú to aj štatistiky, hovorí na margo útoku vo vrútockej škole psychiater Péter Hunčík. Podľa neho cestou lepšej ochrany detí v školách nie sú ďalšie mreže či ozbrojení vrátnici, ale lepšia atmosféra v školách i celej spoločnosti.      

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK