Podcast:Ráno Nahlas

Korona nie je božím trestom, tvrdiť to je horšie ako modloslužobníctvo, hovorí kazateľ Pastirčák

23.03.2020
Strach z korony musíme brať naozaj naozaj vážne, tento strach je síce zlý pán, ale aj náš veľmi dobrý služobník, hovorí kazateľ Daniel Pastirčák. Pandémia koronavírusu je podľa neho kľúčovou výzvou našej doby a zmení svet ako ho dnes poznáme. Korona však nie je žiadnym božím trestom a tvrdiť to je horšie ako modloslužobníctvo, tvrdí Daniel Pastirčák.

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK