Podcast:Ráno Nahlas

Kollár: Kultúrnoetické otázky môžu byť koaličnou rozbuškou, interupcie netreba sprísňovať.

06.05.2020
Mýtny tender bol zlodejina ako bič, Ľubomír Vážny nemá moju dôveru, ale momentálne ho z postu šéfa Sociálnej poisťovne nevieme odvolať, hovorí v rozhovore pre Ráno Nahlas predseda SME Rodina Boris Kollár. Šéfovi sociálnej poisťovne však sľubuje, že sa vo svojom kresle už dlho neohreje. Hovorí, že voči názorom ĽS NS má veľké výhrady, Mariána Kotlebu si však váži a rešpektuje tak, ako každého iného poslanca.

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK