Hrozia hromadné hroby? Nestíhame pochovávať, zomierajú aj 40-tnici
26:05
Podcast: Ráno Nahlas

Hrozia hromadné hroby? Nestíhame pochovávať, zomierajú aj 40-tnici

08.01.2021
Pandémia si na Slovensku vyžiadala už viac ako 2700 životov – a toto číslo denne rastie o desiatky až stovky. Situácia je taká zlá, že pohrebníctva prestávajú stíhať pochovávať a na pohreb sa čaká aj dva týždne. Budete počuť primátora Nitry, ktorá bude tak ako nedávno Orava, najbližšie víkendy celoplošne testovať, Mareka Hattasa.  Vzhľadom na vysoký počet infikovaných sa počet obetí zrejme ešte zvýši. Šéf bratislavského pohrebníctva Marianum Boris Šramko hovorí, že v takom prípade hrozia aj krajné scenáre. Nestíhajú ani patológovia. V dnešnom podcaste vám prinesieme rozhovor s ich šéfom, Michalom Palkovičom.

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.