Podcast:Ráno Nahlas

Minister školstva: Zbrane na pôdu školy nepatria, neviem si predstaviť ozbrojencov na ochranu detí v školách

17.06.2020
Zbrane na pôdu školy nepatria, odkazuje minister školstva Branislav Grohling tým, ktorí po krvavom útoku vo vrútockej škole volajú po ozbrojencoch, ktorí by priamo v školách so zbraňou v ruke chránili naše deti. Vrútocká tragédia strhla masku aj z dlhodobo pretrvávajúceho ako i tabuizovaného problému šikany na školách. Minister školstva chce vyhlásiť šikane vojnu s nulovou toleranciou.    

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK