Podcast:Ráno Nahlas

Korona je katalyzátorom partnerských vzťahov, nebojte sa zdieľať s partnerom čo cítite, hovorí psyhoterapeutka.

08.04.2020
Korona je veľký katalyzátor našich partnerských vzťahov. To, čo nefungovalo už pred prísnymi opatreniami zaháňajúcimi nás do sociálnej izolácie, bude v tejto izolácií zrejme fungovať ešte horšie no a tie vzťahy, ktoré boli pevné už pred koronou, táto pandémia môže ešte viac posilniť, hovorí psychoterapeutka Júlia Halamová. Za kľúčové v tejto dobe považuje najmä zdieľanie emócii a pocitov s partnerom a vedieť sa s ním podeliť o svoje obavy, ale aj radosti. Nezabúdajte svojho partnera chváliť a nebojte sa byť pred ním aj zraniteľný, hovorí psychoterapeutka Halamová.

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK