Bombardovanie je lepšie zažiť pri natáčaní, nie s rodinou doma, tvrdí televízny reportér Szántó
37:53
Podcast: Ráno Nahlas

Bombardovanie je lepšie zažiť pri natáčaní, nie s rodinou doma, tvrdí televízny reportér Szántó

19.05.2021
„Momentálne sú tam dva konflikty: ten medzi Izraelom a palestínskym militantným Hamasom a druhý na pôdoryse samotného židovského štátu – medzi židmi a arabmi“, vysvetľuje Jakub Szántó, bývalý blízkovýchodný spravodajca Českej televízie. „Zásadným problémom je neprekonané tabu, že by niektorá z arabských politických strán vstúpila do vládnej koalície“. Situáciu by to podľa Jakuba Szánta výrazne zjednodušilo a mohlo by byť aj prevenciou konfliktov.

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.