Podcast:Ráno Nahlas

Pochybnosti o majetkových prepojeniach šéfa daňovej kriminálky narastajú

20.04.2020
Aktuality odhalili nové prepojenia šéfa Kriminálneho úradu finančnej správy na miliónovú firmu. Pochybnosti okolo Ľudovíta Makóa narastajú. Interupcie na žiadosť sú aj dnes - v dobe Korony, neodkladnou zdravotnou starostlivosťou a ženy majú právo i na prítomnosť partnera pri pôrode, tvrdí Verejná ochrankyňa práv. 

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK