Podcast:Ráno Nahlas

Kočnerova knižnica: Pre koho bilo "srdce" kočnerovho impéria, firma Midas?

14.04.2020
Kočnerova knižnica vydala dnes ďalší diel, tentoraz investigatívci Aktualít - s pomocou dát od OCCRP, odhalili, kto stál za firmou považovanou za srdce celého kočnerovho impéria - firmou Midas Investments. Tá figurovala vo viacerých kauzách spájaných s Mariánom Kočnerom a mala slúžiť aj na zamaskovanie pozadia mnohých jeho obchodov.   Je čas korony, čas v ktorom sa náš sociálny kontakt obmedzil na minimum. Napriek hroziacej pandémii sa ale život okolo nás nezastavil, práve naopak. Čas strachu, obáv a neistoty je totiž aj časom, ktorý praje rôznym  špekulantom a parazitom, upozorňuje šéfredaktor Aktualít Peter Bárdy.  

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK