Zuzana Baťová: Matoviča som nedopozerala, stanovisko o Sputniku platí
28:46
Podcast: Ráno Nahlas

Zuzana Baťová: Matoviča som nedopozerala, stanovisko o Sputniku platí

18.04.2021
Minulý týždeň bola najčastejšie skloňovaným menom v slovenskej politike Zuzana Baťová – šéfka Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv.   Ako to bolo z jej pohľadu, z čoho vychádzala jej veta, že rôzne vakcíny Sputnik spája len názov a prečo nám Rusi nedodali dokumentáciu – sa dozviete v rozhovore so Zuzanou Baťovou – ktorý si môžete prečítať aj na webe Aktualít. Rozhovor viedli kolegovia Jana Čunderlíková a Pavol Štrba a nahrávali ho v piatok.

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.