Podcast:Ráno Nahlas

Verím konkrétnym lekárom, v systém úplnú dôveru nemám, hovorí lekár a vedec Peter Celec

25.03.2020
Verím konkrétnym lekárom, v náš zdravotný systém úplnú dôveru nemám, hovorí vedec a lekár Peter Celec. Podľa neho už dnes v slovenskom zdravotníctve zbytočne umierajú tisícky pacientov ročne. Obeťou pandémie tak už teraz sú - a ešte len budú, aj tí, ktorí neumrú na tento vírus, ale na preťaženosť zdravotného systému.

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK