Podcast:Ráno Nahlas

Dobrý anjel: Táto krajina nie je pre chudobných ani chorých, rasové predsudky panujú aj v charite

25.06.2020
Na Slovensku dokážeme závidieť ešte aj rakovinu, hovorí manažérka dobrého anjela Ľudmila Kolesárová. Vážne ochorieť pritom tu u nás znamená neraz aj pád do priam existenčnej chudoby. Slováci sú podľa nej dobrosrdečný národ, rasové a etnické predsudky ale panujú aj v charite.

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK