Podcast:Ráno Nahlas

Kotleba v čase koronavírusu šíri konšpirácie, pri očkovaní je ĽSNS zmätená

27.03.2020
Predseda parlamentnej ĽSNS v čase pandémie koronavírusu šíri konšpiračné teórie. Za koronavírus podľa neho môžu migranti či Európska únia. Za jeho vyjadrenia, že vírus priniesli migranti, bolo už aj podané trestné oznámenie. Kotlebovci v parlamente v minulosti presadzovali zákon proti povinnému očkovaniu. Dnes v čase koronavírusu, by ale niektorí poslanci ĽSNS už očkovanie podporili. Napríklad Jozef Šimko A za očkovanie by bol aj ďalší poslanec ĽSNS Štefan Kuffa. Ten má však iný problém. Sám Kotleba je aj včase koronavírusu naďalej antivaxerom. Prečo Kotleba rozširuje v čase koronakrízy konšpirácie? Odpovie historik fašizmu Jakub Drábik. Ako je to s očkovaním, povie vedec a lekár Peter Celec. Budete počuť aj autora knihy Sila rozumu v bláznivej dobe, manuál kritického myslenia – Jána Markoša a odborníka na dezinformácie a konšpirácie, Jakuba Godu. Moderuje Peter Hanák.

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK