Podcast:Ráno Nahlas

Šéfka DSS: NA druhú vlnu Korony sme pripravení, prvá nás zaskočila.

23.06.2020
Prvá vlna pandémia nás všetkých technicky zaskočila, zamestnancom chýbali najmä ochranné pomôcky. Na prípadnú druhú vlnu sme však už pripravení, hovorí šéfka zariadenia sociálnych služieb pre seniorov Milada Dobrotková. Obdobie Korony bolo pre nás všetkých nesmiernou zaťažkávajúcou skúškou. Napriek tomu táto doba priniesla aj pozitívny zlom v medzigeneračných vzťahoch, akoby bezprostredné obavy o život znamenali aj uvedomenie si ceny toho, čo v našich senioroch máme, hovorí šéfka Domova dôchodcov.    

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK