Hrozí Amerike chaos? Čo môže urobiť Trump s výsledkom volieb
23:19
Podcast: Ráno Nahlas

Hrozí Amerike chaos? Čo môže urobiť Trump s výsledkom volieb

06.11.2020
Donald Trump sa predčasne vyhlásil za víťaza volieb, aj keď v konečnom dôsledku zrejme vyhrá Joe Biden. Hrozí Amerike chaos? Odpovedia politológ Grigorij Mesežnikov, bývalý veľvyslanec Slovenska v USA a dnes opozičný poslanec Peter Kmec a bývalý veľvyslanec pri NATO a dnes koaličný poslanec Tomáš Valášek. Budete počuť aj Joe Bidena, Donalda Trumpa a jehp právnika Rudyho Giulianiho. Aké má Trump právne možnosti napadnúť výsledok volieb na súde, povie ústavný právnik, ktorý sa vyzná aj v americkom systéme, Kamil Baraník. Moderuje Peter Hanák. Na tomto podcaste spolupracovali aj Adam Oleš a Mária Kromková.    

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.