Podcast:Ráno Nahlas

Mikrobiológ Vojtek: Táto pandémia sa bude pravdepodobne opakovať, odpoveďou by mala byť povinná vakcinácia

28.04.2020
Účinná a bezpečná vakcína na koronavírus bude zrejme k dispozícií nieked v druhej polovici budúceho roka, masová vakcinácia by tak mohla byť reálna až na konci roka 2021. Hovorí pre Ráno Nahlas mikrobiológ podieľajúci sa na vývoji vakcíny na COVID 19 Ivo Vojtek. "Je veľmi pravdepodobné, že súčasná pandémia sa bude v budúcnosti opakovať," tvrdí Ivo Vojtek. Odpoveďou by preto podľa neho malo byť povinné očkovanie na celosvetovej úrovni.

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK