Podcast:Ráno Nahlas

Epidemiologička: Druhá vlna pandémie je už možno za rohom, ak nič neurobíme, môže to byť horšie ako predtým.

30.06.2020
Ak teraz nič neurobíme a necháme koronavírus voľne sa šíriť, tak sa pandémia môže vrátiť a môže to byť horšie než predtým, otvorene varuje pred ďalšou vlnou pandémie epidemiologička Alexandra Bražinová.  Korone sme teda podľa nej ešte neunikli a možno je už priamo za dverami. Na dovolenku pri mori by sme tak mali zabudnúť a rúšok sa ešte nezbavíme. Pre seniorov nemusí byť záchranou dokonca ani vyvíjaná vakcína. 

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK