Šéf klubu OĽaNO: Matovič má chyby, niekedy by niečo mohol aj nenapísať
28:39
Podcast: Ráno Nahlas

Šéf klubu OĽaNO: Matovič má chyby, niekedy by niečo mohol aj nenapísať

12.03.2021
Premiér zatiaľ vládnu krízu ustál, končí iba minister zdravotníctva Marek Krajčí. Aj v hnutí OĽaNO však vidia Matovičove chyby. V dnešnom podcaste budete počuť predsedu poslaneckého klubu najväčšej vládnej strany, Michala Šípoša. Bezchybný však v OĽaNO podľa Michala Šípoša nie je nikto. Rozprávali sme sa aj o tom, či sa odchádzajúci minister Krajčí dopustil nejakých chýb, kto zodpovedá za 8 tisíc mŕtvych, kedy vlastne k výmene dôjde, a kde budú hľadať nového ministra. Moderuje Peter Hanák. 

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.