Adela Vinczeová: Antivaxerov chápem, ale nesúhlasím s nimi
27:03
Podcast: Ráno Nahlas

Adela Vinczeová: Antivaxerov chápem, ale nesúhlasím s nimi

12.02.2021
Adela Vinczeová je jednou z tvárí očkovacej kampane. Vakcináciu považuje za jedinú cestu, ak sa nechceme zmieriť so smrťou desiatok tisícov ľudí.  Rozprávali sme sa aj o jej otcovi, ktorý ako ona sama hovorí – je rád označovaný za konšpirátora.  Budete počuť aj jej vysvetlenie, ako sa ocitla na obálke časopisu Zem&Vek – ktorého šéfredaktor bol medzitým neprávoplatne odsúdený za šírenie antisemitizmu. A dozviete sa aj, prečo má Adela Vinczeová tajný profil na sociálnych sieťach pod vymysleným menom.  Moderuje Peter Hanák.  

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.