Podcast:Ráno Nahlas

Analýza ministerstva je pochybná, čísla budú iné, tvrdí šéf LOZ Visolajský

20.03.2020
Šéf Lekárskeho odborového združenia Peter Visolajský upozorňuje, že máme málo zdravotníkov a zle zabezpečené nemocnice. Epidémia je podľa neho len na začiatku.  Spochybňuje však čísla od analytikov ministerstva zdravotníctva. Podľa neho nebudeme potrebovať tisíce pľúcnych ventilátorov.  Pýtal sa Peter Hanák.

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK