Farmaceut: Bezpečnosti vakcín voči Covidu sa neobávam, musí ich odobriť Európska lieková agentúra
29:51
Podcast: Ráno Nahlas

Farmaceut: Bezpečnosti vakcín voči Covidu sa neobávam, musí ich odobriť Európska lieková agentúra

18.11.2020
Na trh postupne smeruje už druhá vakcína voči Koronavírusu. Ich viac ako 90 percentnú účinnosť považuje farmaceut Jakub Kratka za veľmi vysokú a ich bezpečnosti sa neobáva. Napriek rýchlemu tempu, ich vývoj musel podľa neho podliehať zavedeným medzinárodným štandardom a napokon ich musí odobriť aj Európska lieková agentúra.

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.