Podcast:Ráno Nahlas

Ekonóm: Korona nám poriadne utiahne opasky

17.03.2020
Korona vírus bude mať veľmi vážne ekonomické následky, v hre tak môže byť nástup krízy podobnej finančnej kríze v roku 2008, ale aj ďalšie výrazne zadlžovanie sa štátov či naštartovanie inflačnej špirály, hovorí na margo aktuálnej pandémie ekonóm Juraj Karpiš. Čas korony však bude aj časom, ktorý zásadne zmení celú našu spoločnosť - bude to skúška našej ľudskosti, tvrdí kazateľ Daniel Pastirčák.

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK