Podcast:Ráno Nahlas

Kiššová: Sme pripravení spustiť ekonomiku, možno sa siahne aj na sociálne istoty

20.05.2020
Je načase naplno spustiť slovenskú ekonomiku, hovorí poradkyňa ministra hospodárstva Jana Kiššová. Pripúšťa, že pomoc podnikateľom je pomalá, odmieta však, že je neúmerne malá. Plošnú neadresnú pomoc odmieta ako nespravodlivú a tvrdí, že na to nemáme zdroje. Prepad ekonomiky, ktorý nám hrozí, môže byť podľa nej až alarmujúci a preto nie je vylúčené, že sa siahne aj na niektoré sociálne istoty, vrátane trinástych dôchodkov.

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK