Podcast:Ráno Nahlas

Nová kríza v koalícii? Vzťahy sa pre Kollára horšia. Reportáž z Domaše

07.07.2020
Boris Kollár napriek plagiátorstvu zostáva predsedom parlamentu. Kauza rozdelila koalíciu – a my sme sa dnes boli v parlamente pozrieť na priebeh a rozprávali sme sa s viacerými koaličnými poslancami. Budete počuť napríklad Ondreja Dostála z SaS a či Miroslava Kollára zo strany Za ľudí, ktorý hovorí, že už teraz neľahká situácia v koalícii sa po tejto kauze len zhorší.  Exsmerák Richard Raši z novej strany Hlas pripomenul koaličným poslancom ich vyjadrenia o rigoróznej práci Andreja Danka. Po rozprave nasledovalo tajné hlasovanie, kde časť poslancov SaS a Za ľudí vôbec nehlasovala. Budete počuť ich odôvodnenie. A tiež vyjadrenie Borisa Kollára, pre ktorého je kauza tým, že nebol odvolaný uzavretá. V rámci nášho letného cestovateľského seriálu Tour de východ sme včera počuli reportáž o Zemplínskej šírave – dnes nás čaká ďalšia východoslovenská vodná nádrž – Domaša. Nahrával opäť Peter Hanák. Moderuje Denisa Hopková.

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK