Odchod Sulíkovcov z koalície je otázka dní či týždňov, tvrdí politológ Řádek
23:47
Podcast: Ráno Nahlas

Odchod Sulíkovcov z koalície je otázka dní či týždňov, tvrdí politológ Řádek

10.03.2021
Streda, ktorá mala byť dňom D pre rozseknutie vládno-koaličnej krízy, hodiny rokovaní, väčšina strán skúpa na informácie, no aj z toho mála sa dal postihnúť posun, ktorý to „rozseknutie“ priniesť môže: ešte pred týždňom tu bola akoby zákopová vojna nezmieriteľných pozícií, teraz sa hovorí o „vôli ísť ďalej v tejto koalícii"– no s potrebou nejakej formy personálnej „sebareflexie“, či „zmeny manažmentu pandémie“. Ak však odchádzaním predtým hrozili

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.