Z Matoviča pomstiteľ či technológ moci? S Martinom Slosiarikom z agentúry Focus (podcast)
34:21
Podcast: Ráno Nahlas

Z Matoviča pomstiteľ či technológ moci? S Martinom Slosiarikom z agentúry Focus (podcast)

23.03.2021
Ide o posledné výstupy vrámci politickej šou Igora Matoviča, čoho si je dosluhujúci premiér vedomý, alebo politická pomsta je len kalkulom pred kapitolou menšinovej vlády? Otázky, ktoré nastoľuje vývoj koalično-vládnej krízy posledných dní a hodín. Martin Slosiarik, ktorý stojí na čele agentúry Focus, to odhaduje na menšinovú vládu.

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.