Podcast:Ráno Nahlas

Vyzyvateľka lamanšského prielivu: Nad morom nevyhráte, voda učí pokore

26.06.2020
Nad morom nikdy nevyhráte, ono vám len dovolí si v ňom zaplávať. Voda tak učí pokore, hovorí Andrea Ostrihoňová, ktorá sa rozhodla vyzvať povestný kanál La Manche. Sedemčlenná ženská štafeta už v septembri skúsi pokoriť 34 kilometrový prieliv medzi Anglickom a Francúzskom. Andreu ostrihoňovú a jej kolegyne tak čakajú hodiny plávania v studenej morskej vode plnej protiprúdov, ale aj medúz.

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK