Jasmína Stauder: „Žid“ pri mene môjho dieťaťa aj dne vo mne vyvoláva obavy
35:27
Podcast: Ráno Nahlas

Jasmína Stauder: „Žid“ pri mene môjho dieťaťa aj dne vo mne vyvoláva obavy

09.05.2021
Slovensko sa sčítava už storočie, prvé všeobecné sčítanie bolo práve v roku 1921. A odvtedy sa v súvislosti s ním hovorí aj o tom, že krajina sa aj jeho prostredníctvom poznáva či sebaspoznáva. Ako? Aj Na to sa pozrieme s jej hlasom a tvárou Jasmínou Stauder, hovorkyňou podujatia. „Nebáť sa prihlásiť k tomu, že som žid alebo róm, aj k tomu môže prispieť aktuálne sčítanie obyvateľov“, tvrdí. Potrebuje však deklarovanú podporu autorít.

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.