Riaditeľ SIS: Slovensko bolo za Fica mafiánsko oligarchistickým štátom
33:58
Podcast: Ráno Nahlas

Riaditeľ SIS: Slovensko bolo za Fica mafiánsko oligarchistickým štátom

10.12.2020
Exprezident Kiska sa nemýlil, Slovensko bolo v čase jeho prezidentovania mafiánskym štátom, tvrdí riaditeľ SIS Vladimír Pčolinský. Najväčšiu zodpovednosť podľa neho niesol vtedajší premiér Fico. "Nepredpokladám, že bol hluchý s slepý," hovorí šéf tajných.

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.