Podcast:Ráno Nahlas

Bejrút krváca. Školstvo čaká rana po pandémii

07.08.2020
Ako vyzerá situácia v Bejrúte pár dní po masívnej explózii? Nedostatok pitnej vody, potravín, liekov či chýbajúci zdravotnícky materiál. Pýtali sme sa Frédérique Halászovej z Človeka v ohrození. Do mesta dnes dorazia dvaja humanitárni pracovníci organizácie.  Slovensko sa zatiaľ na pomoc Libanonu pripravuje. Akú pomoc teda chystáme? Pýtali sme sa hovorcu ministerstva vnútra Petara Lazarova.  Čaká nás pre zatvorené školy počas pandémie generačná katastrofa, ako na to upozornilo OSN? Pýtali sme sa Viktora Križa zo Slovenskej komory učiteľov a tiež pedagóga a psychológa Mirona Zelinu. Moderuje Denisa Hopková.

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK