Beblavý: Matovičovci sú skoro takí istí papaláši ako ficovci
44:06
Podcast: Ráno Nahlas

Beblavý: Matovičovci sú skoro takí istí papaláši ako ficovci

14.12.2020
Za Fica tu bol v papalášizme asi najväčší úpadok. Matovičova vláda však šokujúco prevzala takmer všetky tieto papalášske prejavy, hovorí expolitik a dnes spisovateľ Miroslav Beblavý, autor knihy "Nová šľachta" podrobne mapujúcej fenomén papalášizmu v moderných dejinách Slovenska. Za najväčších papalášov označil Jána Slotu a Borisa Kollára.  

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.