Podcast:Ráno Nahlas

Ficovi zostal Blaha. Nová ľavica? Bude Pelle len Smer 2 alebo konkurencia progresívcov?

19.06.2020
Peter Pellegrini zakladá novú ľavicovú stranu. Kto budú jeho voliči? Ľavicu na západe totiž volia úplne iní ľudia ako u nás – a na Slovensku dorastá nová generácia voličov, ktorí nikdy nezažili socializmus. Môže ľavicová strana na Slovensku osloviť mladých ľudí? V dnešnom podcaste sa budú striedať hlasy šéfredaktora ľavicového mesačníka Kapitál Tomáša Hučka a politológa, ktorý sa zaoberá ľavicou na Slovensku, Juraja Marušiaka. Bude Pellegrini konkurovať Progresívnemu Slovensku či napríklad hnutiu Sme rodina? Alebo bude tvárou slovenskej ľavice naďalej poslanec Blaha? Moderuje Peter Hanák. 

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK