Demeš: Po útoku davu na Kapitol bude nevyhnutné zregulovať sociálne siete
42:40
Podcast: Ráno Nahlas

Demeš: Po útoku davu na Kapitol bude nevyhnutné zregulovať sociálne siete

19.01.2021
Amerika si nastavila zrkadlo v ktorom uvidela, čomu všetkému je veľká čast spoločnosti schopná uveriť a pocítila aj obrovskú moc sociálnych sietí. Po útoku a obsadení Kapitolu davom sa tak budú musieť prijať nejaké regulácie sociálnych sietí, hovorí exminister medzinárodných vzťahov a občiansky aktivista Pavol Demeš.

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.