Doktor Visolajský: Pri súčasnom tempe šírenia COVIDu sú naše nemocnice len pár týždňov od možného kolapsu.
28:45
Podcast: Ráno Nahlas

Doktor Visolajský: Pri súčasnom tempe šírenia COVIDu sú naše nemocnice len pár týždňov od možného kolapsu.

29.10.2020
Pri aktuálnom tempe šírenia korony majú naše nemocnice už len pár týždňov a ich kapacita bude naplnená - varuje lekár a bývalý člen permanentného krízového štábu Peter Visolajský. Slovenské zdravotníctvo bolo podľa neho dlhodobo zanedbávané, prípravu na druhú vlnu však zanedbal aj súčasný minister Krajčí.

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.