Podcast:Ráno Nahlas

Radičová: Premiér by si občas zaslúžil jednu poriadnu po zadku.

10.07.2020
Menej slov a viac činov no najmä - viac dospelosti, občas by si totiž zaslúžil jednu poriadnu po zadku, odkazuje premiérovi Matovičovi po 100 dňoch jeho vládnutia bývalá predsedníčka vlády Iveta Radičová. Koronu sme podľa nej zvládli dobre, otázkou je, ako si nová vláda dokáže poradiť s výzvami, ktorým Slovensko teraz čelí.   Obligátnych 100 dní pre novú vládu už uplynulo a pohľad bývalej premiérky Ivety Radičovej na jej nástupcu veľmi lichotivý nie je. Ako teda Igor Matovič zvláda svoju životnú úlohu – úlohu premiéra? V dnešnom podcaste Aktuality Nahlas nám to prezradí bývalá premiérka Iveta Radičová.

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK