Podcast:Ráno Nahlas

Ekonóm: Za miliardy z Bruselu môžeme po čase zaplatiť aj nižším hospodárskym rastom a vyššími daňami

11.06.2020
Z dlhodobého hľadiska to spôsobí tak zvýšenie zadlženosti Európy ako aj nárast daňového zaťaženia a to v konečnom dôsledku môže európsku produkciu predražiť a urobiť tak nekonkurencieschopnou, hovorí na margo 750 miliardového záchranného balíčka, ktorý EÚ vyčlenila na boj s dopadmi pandémie ekonóm Juraj Karpiš. Podľa neho by peniaze z Bruselu mala vláda rozpustiť medzi ľudí a to napríklad aj nejakou jednorazovou nepodmienenou dávkou.

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK