Podcast:Ráno Nahlas

Krčméry: Druhá vlny príde zrejme už teraz, ak ju zvládneme, v septembri by sa život mohol vrátiť do normálu.

04.05.2020
Ak udrie druhá vlna Korony, udrie teraz – v najbližších týždňoch či dňoch. Najväčšou hrozbou opätovného návratu pandémie je otvorenie medzinárodných letísk v susedných štátoch. Ak ale túto druhú vlnu zvládneme, v septembri by sa náš život mohol vrátiť do normálu, deti do škôl a my ostatní zasa do práce. Hovorí pre Ráno Nahlas profesor Vladimír Krčméry, ktorý doteraz pôsobil v permanentnom krízovom štábe. Na jeseň či možno dokonca už v lete by mohla veda priniesť konečne aj asi najúčinnejšiu obranu voči COVIDU – vakcínu. Podľa prieskumu by sa u nás ňou ale nechali zaočkovať iba štyria z desiatich Slovákov. Patrí k nim aj profesor Krčméry, ktorý očkovanie považuje za veľký výdobytok modernej medicíny a na báda k očkovaniu, tak voči COVIDu, ako aj voči sezónnym chrípkam.

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK