Podcast:Ráno Nahlas

Trump padá, ničí ho korona. Čo by pre Slovensko zmenila výhra Bidena?

05.08.2020
Americký prezident Donald Trump tri mesiace pred voľbami v prieskumoch stráca na svojho súpera Joa Bidena takmer 10 percent. Spojené štáty stále nezvládajú pandémiu – a Donald Trump dokonca začal špekulovať, či by uznal výsledok volieb, keby sa volilo poštou. Trumpov prístup ku koronavírusu je pre Joa Bidena témou kampane. Viac nám povie náš zahraničnopolitický redaktor Pavol Štrba. Budete počuť aj rozhovor so štátnym tajomníkom ministerstva obrany Mariánom Majerom – ktorý analyzuje, čo by pre Slovensko znamenala výhra Bidena, a čo by sa dalo očakávať o ďalších 4 rokov Trumpa. Rozprávali sme sa aj o amerických vojakoch, ktorí sa sťahujú z Nemecka a o zahraničnej politike oboch kandidátov. Moderuje Peter Hanák.

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK