Podcast:Ráno Nahlas

Bödöra obvinili, čo ho má spájať s kauzou Dobytkár?

06.07.2020
V kauze Dobytkár dnes NAKA zasahovala v Bonule a mala obviniť Norberta Bödöra. Čo má spoločné nitriansky oligarcha s kauzou, sme sa pýtali investigatívneho novinára Aktuality.sk Petra Saba. Obžalovaný v prípade vraždy exprimátora Hurbanova Roman Ostružlík, sa takmer dostal na slobodu. So žiadosťou o prepustenie z väzby uspel na Špecializovanom trestnom súde, no senát Najvyššieho súdu ho nechal za mrežami, pretože sa obával pokusu o útek. Budete počuť investigatívnu novinárku Lauru Kellöovú. Aj dnes pokračuje náš seriál Tour de východ: v dnešnej reportáži sa pozrieme do vojenského múzea vo Svidníku. Nahrával Peter Hanák.

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK