Podcast:Ráno Nahlas

Havran: Hra na prenasledovaných kresťanov je úplný blud, ide tu o zavedenie teokracie.

15.05.2020
"Nemyslím si, že cestou k vykúpenou sveta je téma zatvárania obchodov v nedeľu, je to degradácia ježišovho učenia a kto na to dnes poukáže, čelí trestnému oznámeniu," hovorí na margo trestnoprávnej žaloby za svoj fejtón „Pošlite Kuffu do cirkusu publicista Michal Havran. Hru niektorých kresťanov na obete považuje za falošnú a nebezpečnú. Slovensku tak podľa neho hrozí teokracia. Publicista Michal Havran čelí božiemu súdu, a to priam doslova. Za svoj fejtón „Pošlite Kuffu do cirkusu“ totiž čelí trestnoprávnej žalobe podľa ktorej sa ním vraj „postavil proti Bohu kresťanov a proti Ježišovi Kristovi“ a tým mal podľa žaloby hanobiť kresťanov a kresťanstvo. Dobieha nás nesplnený sľub z Novembra 89 o odluke cirkvi od štátu, hovori na margo tejto žaloby Michal Havran. Ambíciu žalobcu zastupovať úmysly či emócie samotného Boha považuje nielen za nedovzdelanosť, ale dokonca za bohorúhačstvo.

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK