Podcast:Ráno Nahlas

Ghannamová: Za epidémiu korony v pezinskej DSS nesie zodpovednosť minister Krajčí.

22.04.2020
Za epidémiu koronavírusu v pezinskom Domove sociálnych služieb nesie zodpovednosť minister zdravotníctva Marek Krajčí. Pre Ráno Nahlas to povedala šéfka asociácie poskytovateľov sociálnych služieb Anna Ghannamová.  Štát, teda nová vláda, podľa nej zlyháva v ochrane jednej z najohrozenejších skupín obyvateľstva, seniorov. Plošné testovanie zamestnancov DSSiek Asociácia žiadala už koncom marca, vláda sa však k tomu odhodlala až po štyroch týždňoch a ani dnes toto opatrenie ešte úplne nefunguje.      

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK