Podcast:Ráno Nahlas

Korona vystupňovala domace nasilie, jeho obetiam uzamkla aj bezpečné útočiská.alitu a obetiam uzamkla bezpecne ukryty

16.04.2020
Doba Korony priniesla nárast domáceho násilia, konštatujú to viaceré organizácie zaoberajúce sa touto témou. V tejto dobe, ktorá je plná stresu, obáv a ktorá nás doslova uzamkla do našich domovov sa tak zvyšuje nielen intenzita domáceho násilia, ale stupňuje sa aj jeho brutalita. Obete pritom často nemajú pred násilníkmi ani kam utiecť, korona totiž pre ne uzamkla aj bezpečné úkryty.

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK