Podcast:Ráno Nahlas

Visolajský: Zatváranie hraníc či vypínanie ekonomiky nebude potrebné, obavy z novej vlny sú ale namieste.

14.07.2020
Na celoplošné reštrikcie typu zatváranie hraníc či vypínanie ekonomiky nie je dôvod, môžeme byť podstatne adresnejší, hovorí pre Aktuality člen permanentného krízového štábu Peter Visolajský. Korona totiž opäť klope na dvere a vláda nám začína zasa priťahovať opraty. A o tom akými problémami žije koronou asi najohrozenejšia skupina obyvateľstva – naši seniori nám porozpráva šéfka Domova sociálnych služieb Milada Dobrotková. Hoci sa téma starnutia a umierania týka každého jedného z nás, v tomto štáte podľa nej je vážny dôvod báť sa podmienok, v ktorých zostarneme. Štát totiž podľa nej tému starnutia dlhodobo zanedbáva.    

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK